Crazy Lifeguard Hero - Kids Fun

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Mini Pet Media Games
Crazy Lifeguard Hero - Kids Fun oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve çok severek oynayacağınız tam anlamı ile tutkunu olacağını mükemmel bir oyuna sahip olabilir ve dilediğini

Crazy Lifeguard Hero - Kids Fun oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve çok severek oynayacağınız tam anlamı ile tutkunu olacağını mükemmel bir oyuna sahip olabilir ve dilediğiniz her an sınırsız eğlencenin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Crazy Lifeguard Hero - Kids Fun oyununda sevimli çocuklar tatile çıkmanın sevincini yaşayarak denizde çok eğlenceli oyunlar oynuyorlardı. Ancak oyunun heyecanı ve mutluluğu ile nasıl olduğunu anlayamadan birden bire açıklığa doğru sürüklendiklerini fark ettiler. Çok panik oldular ve çok heyecanlandılar. Oyunda sizin göreviniz bu sahilde can kurtaran görevini yerine getirmek olacak. Hemen harekete geçecek ve küçük çocukları kurtaracaksınız. Sonra da onları muayene ederek yaralarını tedavi edecek ve onları iyileştirerek bir hayat kurtarmanın sevincini ve mutluluğunu yaşayacaksınız. Bu eğlenceli ve heyecanlı oyun Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınız için tamamen ücretsizdir.

Daha Fazla Göster
Crazy Lifeguard Hero - Kids Fun indir